نتایج جستجو برای عبارت :

آل سعود ظاهرا کمک مالی هم می کند

آل سعود، گاوهای وحشی در جاهلیت مدرن: بار دیگر چنگال  آل سعود وهابی بی دین به خون شیعیان بی گناه خون آلود شد. در جنایتی جدید ۳۷ شیعه عربستانی به دستور ارباب اره و خادم کاخ سفید بن سلمان خائن گردن زده و مصلوب شدند. طنز تلخ دنیا در دوران جاهلیت مدرن این است که  مادر تروریست های جهان، بی کناهان هم وطن خود را به جرم واهی تروریست به طور وحشیانه ای به شهادت می رساند و سازمان ها و کشورهای غربی مدعی دروغین حقوق بشر که سهمی از شیر این گاو وحشی دارند خفه ش
هرگز حَسَد نبردم بر منصبیّ و مالی
الّا بر آن که دارد با دلبری وصالی
دانی کدام دولت در وصف می‌نیاید –
چشمی که باز باشد هر لحظه بر جمالی
خرّم تنی که محبوب از در فراز-اش آید –
چون رزقِ نیک‌بختان، بی زحمتِ سؤالی
همچون دو مغزِ بادام، اندر یکی خزینه،
با هم گرفته انسی، وز دیگران ملالی
دانی کدام جاهل بر حالِ ما بخندد –
کو را نبوده باشد در عمرِ خویش حالی
سالِ وصال با او یک روز بود گویی
واکنون – در انتظار-اش – روزی به‌قدرِ سالی
ایّام را، به ماه
چرا آل سعود پرچم سفیدِ تسلیم را بلند کرد؟/ فصلِ عقب‌نشینی عربستان از یمن
تغییر راهبرد مبارزان یمنی و سقوط پهپاد آمریکایی در آسمان ایران به خوبی چرخش مقامات آل سعود و شتاب آنها برای پایان‌دادن به جنگ یمن را توضیح می‌دهد.
به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی که به عنوان معمار جنگِ یمن شناخته می‌شود، ۵۶ ماه قبل اعلام کرد که قرار است با یک حمله برق آسا ظرف مدت چند هفته انصارالله را شکست داده ودولت فراری
ظاهرا مهاجم دیپورتی پرسپولیس راهی ذوب آهن خواهد شد.
جونیور براندائو بازیکنی که نتوانست در تیم جا بیفتد و همچنین نظر کادر فنی نسبت به او منفی بود ظاهرا قرار است به ذوب آهن بپیوندد .
منبع این خبر سایت ایلنا و باشگاه خبرنگاران جوان است . 
داشتم فکر میکردم که چه تعطیلات خوب و کم حاشیه ای بود و همزمان یک سایت خبری رو باز کردم. تیتر یکش این بود:  هشت عضو خانواده در یک تصادف کشته شدند.
ظاهرا من بی خبر بودم یا مسیری که آمدم، نرمال بود
ظاهرا زیاد سفر می رویم همه ما هموطنان، فرهنگ سفر و گردشگری هم امیدوارم بیاد
همیشه دانشگاه رو یه جای خیلی باحال میدونستم .
برعکس چیزی که الان داره اتفاق میفته.
ظاهرا یه پسر عرب کسخول ساکن استرالیا میخواد بلند شه بیاد ایران یه دختر بگیره برگرده اونجا و خب بزنه تو سرش تا آخر عمر.
و خب ظاهرا یه دختر شبیه من میخواد. و خالم اینا منو براش در نظر گرفتن.
ولی جرات نداشته مستقیم به مامانم بگن. 
آره دیگه.
شت:/
150نفر آل سعود کرونا گرفتند
و کسی نمی خواهد زحمت بخودش بدهد، و آنها را برای همیشه راحت کند!؟ واقعا خداوند چقدر صبور است! این آل سعود ضد امام زمان هست، و پولهای زیادی خرج می کند تا ظهور ان را برعکس نشان داده، مردم را به ان بد بین کند. مدعیان طرفدار امام زمان هم منتظرند، آقا خودش به تنهایی بیاید، همه چیز را درست کند! در حالیکه باید آل سعود را از بین ببرند، تا امام زمان ظهور کند. الان هم خداوند دیده که بشر دروغگو است، و عزم درستی ندارد کرونا را فرستا
مرگ بر امریکا
مرگ بر اسرائیل
مرگ بر ال سعود
در تاریخ :۱/۹/۱۳۹۸ تظاهرات بر ضد اقتشاشگران برگزار شد و ما دانش اموزان مدرسه امام علی‌(ع) از همه مردمی که حضور داشتن تشکر میکنیم
مدیر وبلاگ: مهدی حمیدی کلاس ۱۲ کامپیوتر مدرسه امام علی‌(ع)
بسمه تعالی

مراسم حج سال 66، یکی از صفحات کتاب پر جنایت آل‌سعود است که در آن کشتار بیش از 270 نفر از شهروندان ایرانی که برای حضور در مراسم «برائت از مشرکین» شرکت کرده بودند را رقم می‌زند. روز ششم ذی‌الحجه سال 1407 (مصادف با روز نهم مردادماه 1366 شمسی) یادآور مراسم «برائت از مشرکین» زائران ایرانی خانه خدا و کشتار حجاج مظلوم ایرانی در مکه به دست حکام آل سعود است. مکان و زمانی که خون ریختن در آن حرام است و این حرمت تا جایی اهمیت دارد که اعراب جاهلیت اح
بسته شد بازهم کمر از ما
تا بگیریم یقه از آمریکا
دامب دامب ترامپ شر شده است
ضرب شصتی نخورده تا حالا
نیستیم اهل جنگ و خونریزی
دور باشد خدا کند از ما
وقت تحمیل آن دگر ساکت
ننشینیم مثل پشمک ها
دودمان خراب آل سعود
میرود جمعشان به روی هوا
جنگ جنگ است و عزت و شرف است
یک کتاب است بحث این معنا.
احمد_یزدانی
◀️ «حسین شریعتمداری» در یادداشت روزنامه «کیهان» نوشت:
آنچه این روزها در عربستان و دربار آل‌سعود می‌گذرد، این احتمال را قوت می‌بخشد که دوران یکه‌تازی بن‌سلمان به سر آمده و قطار شاهزاده جنایتکار و کودک‌کش سعودی به ایستگاه آخر رسیده است. بعد از مرگ ملک‌عبدالله پادشاه سابق عربستان، ملک‌سلمان پادشاه کنونی بر اساس یک سنت پذیرفته شده در خاندان سعودی، به پادشاهی رسید و اما، در حالی که بر پایه همان سنت، محمد بن‌نایف ولیعهد و پادشاه بعدی بو
آیا امام زمان عج در میان دشمنان ظهور می کند؟
همه متفق القول هستند که: امام زمان عج در مکه ظهور خواهد کرد. ولی آیا الان که خانه کعبه بسته شده، دور تا دور ان را وهابیون گرفته اند، و گارد ضد امام زمان را بران گماشته اند! تیربار بزرگی را در بالای هتل مقابل نصب کرده، و آماده تیراندازی است، این ظهور چگونه خواهد بود؟ پس اولین وظیفه منتظران واقعی، از بین بردن دشمنان و کنارزدن وهابیون، و برداشتن آن تیربار است. تا هنگامیکه مکه امن، و دست دشمنان کوتاه نش
در خانه‌ی من ظاهرا همه چیز زیبا و مرتب و تمیز است. همه چیز سر جای خودش است. چیزی گم نمی‌شود و جای هر چیزی دقیقا مشخص است، اما در باطن... هرچه بنویسم تف سربالاست. در واقع خانه و زندگی من مثل گهِ کادوپیچ شده است. دوست تقریبا شاعری دارم که اسمش مصطفی است، موصو صدایش می‌زنیم. این اصطلاح گهِ کادوپیچ شده را از او یاد گرفته‌ام. هرچه هست وضعیت من و خانه و زندگی‌ام را به درستی شرح می‌دهد. در خانه‌ی من ظاهرا همه چیز تمیز و مرتب است اما اگر کتاب‌های کتاب
دیشب آخرین نفر بودم که کارم توی آزمایشگاه تموم شد
تا اینجاش یادمه که لامپ ها رو خاموش کردم ولی قفل کردن در!!؟؟
اصلا یادم نیست...
ساعت 12 نگهبان رفته چک کرده ظاهرا در باز بوده
و از قضا من یه کیف اینجا گذاشتم که فقط واسه کلاس زبان ازش استفاده میکنم
چون همیشه کوله لپ تاپ همراهمه نمیتونم دوتاشو باهم ببرم خوابگاه و بیارم
آقای نگهبان  اومده کیف رو دیده و ظاهرا کل دانشکده رو گشتن دنبال صاحب کیف:|
و چون سرور هم روشن بوده و اینا نمیدونستن همیشه روشنه کلی
لعنه الله علی آل سعود..
بسم الله الرحمن الرحیم
ان نصر الله قریب..

"با ریختن خون عزیز ما، تایید شد انقلاب ما. این انقلاب باید زنده بماند، این نهضت باید زنده بماند. و زنده ماندنش به این خونریزی هاست.
بریزید خونها را؛ زندگی ما دوام پیدا می کند. بکشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می شود. ما از مرگ نمی ترسیم؛ و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید.
برادران!
مردن تهلکه نیست ؛ مردن حیات است . آن عالم ، حیات است ؛ این عالم مرده است . ازمردن نترسید، و نمی ترسیم . آنها باید
لوکیشن:درمانگاه زنان
دختربچه ای ظاهرا 12_13ساله وارد میشه و پشت سرش مردی ظاهرا 30ساله...
_دکتر گفت بفرمایید?
+مرد با حالت خجالت زده گفت ایشون رو آوردیم برای معاینه.(تمام دیالوگ های مرد رو با تصور چهره ای که نیش هاش تا بناگوش بازه و میخنده و مثلا از خودش خجالت میکشه بخونید).
_چند سالتونه?
+خودم 29 و این 15...
_این بنده خدا که تا چشم باز کرده تو عقدش بستی،دیگه وقت داشته بخواد کاری انجام بده?!!!!!
+والا خانم دکتر حالا معاینه که ضرری نداره.من خودم دانشجو بودم د
چرا باید آل سعود از بین برود؟
تصمیم گیران کرونا نه تخصص طبی دارند و نه آمار! به همین جهت پیش بینی های انها غالبا اشتباه در می اید. مثلا اعلام کرده بودند که بعد از 13 تهران، همه جا کرونا بیشتر می شود ولی حالا بعد از چند روز هیچ اتفاقی نیافتاده و آمارها کمتر شده که بیشتر نشده، حالا چرا اینطور شده است؟ چون یکبار همه تست شده اند و 14روز هم نبودند لذا نشان ندارند و همگی سالم هستند. اگر کسی هم مراجعه می کنند بخاطر ترس و تبلیغات است، والا طبق آمار صحیح رو
خب ظاهرا علامه نه تنها بد نیست بلکه خیلیم خوبه. خوابگاهش که خیلی بهتره حداقل. فقط بزرگ ترین مشکلی که داره دوریش از انقلابه که خیلیم مهمه اتفاقا.
و خب چیز دیگه ایم که هست دو رشته ای خوندنه. که فقط چند تا بخشنامه ی مبهم در موردش وجود داره و میگه فقط رشته های مرتبط. حالا فعلا که ظاهرا دانشگاه تهران ادبیات و روان رو مرتبط نمیدونه، دیگه نمی دونم علامه چطوره
مدیریت جهانگردی رو هم واقعا دوست داستم، رشته ی خیلی جذابی بود. مامانم هم به حدی داره سعی میکن
إذا استطاع الشیطان أن یخدعنا ویجعل قضیّة الحسین(ع) مجرّد طقوس وفلكلور وحسب، بعیدة عن معادلات الحیاة وفی معزل عن حضارتنا وأخلاقنا وسیاستنا واجتماعنا، فعند ذلك لعلّ أحدنا یستقبل الزائر بكل رحابة ویقدّم له كلّ خدمة، ولكن ما إن ینتهی هذا الموسم قد یأتینا نفس هذا الزائر ویراجعنا فی دائرة لاستیفاء حق من حقوقه، وإذا بنا لم نعد نهوى الضیافة ولا نتنافس على الخدمة، ولا كأن هذا المُراجِع محبّ من محبیّ  الحسین(ع)!ولعلّ هذا الزائر نفسَه یصطدم بس
مجموعه آموزشی «العربیّة للعالَم» که توسط دانشگاه ملک سعود تالیف شده است، توسط برخی آموزشگاه ها به عنوان متن درسـی انتخاب شده است. یکی از مزایای این کتاب، اختصاص جلد چهارم به «العاملین فی المجال الدبلوماسیّ» و و جلد پنجم به «رجال المال و الأعمال» است.
لذا برای سهولت در دسترسی علاقمندان به یادگیری مکالمه عربی، فایل پی دی اف هر پنج جلد این کتاب را برای شما مهیا کرده ایم. لینک دانلود در ادامه مطلب موجود است.
ادامه مطلب
 من کلا امار یه عده رو نگه میدارم چون به قضاوت در اینده کمک میکنه
حسودها گروه اول هستن
فضول ها گروه دوم هستن
کسایی که تو براشون خیلی مهمی ولی به هر دلیلی سعی میکنن زیاد نشون ندن که تو براشون مهمی
در این راستا حتی از تحقیرکردنت هم استفاده میکنن!
من خیلی دوست دارم بدونم عاقبت این ادمها چی میشه.
مثلا این وایتها یا کسایی که از کالچر اونها بیرون اومدن خیلی محافظه کارن
تو و صد نفر دیگه براشون مهمی
فقط دوست ندارن نشون بدن که تو مهمی براشون
ظاهرا بی مح
این مترو هم برای ما شده مث .... نمیتونم چیزی مثال بزنم. حالا تعریف کنم خودتون متوجه میشید.
دیروز تو شلوغی و بزن بزنای مترو صورت یه خانم تو فاصله 20 سانتی متری از چشام قرار داشت.جوری که این خانم کرم مالیده بود به صورتش و کلی چیزای دیگه که دقیقا مصداق لولو به هلو بود. این خانم پیاده شد و چن ایستگاه بعد یه نفر گلدون به دست وارد شد. با دیدن گل اولین چیزی که از دهنم دراومد که " این طبیعیه؟؟" و ظاهرا طبیعی بود...اما چطور ...روی گل به اون خوشگلی و با طراوتی یه
روزی در رشته کوه های الاسکا در امریکا کوه نوردان قصد سعود از کوه داشتند و اماده میشدند که از کوه بالا بروند.
همه چیز اماده شد و کوه نوردان به راه افتادند انقدر بالا رفتند تا اینکه دیگر چیزی دیده نمیشد و هر چیز که روی زمین بود از دید کوه نوردان محو شد.شب شد و کوه نوردان به علت سردی هوا توان راه رفتن نداشتند.چادری برپا کردند تا غذایی بخورند و خودشان را گرم کنند و صبح به راهشان ادامه دهند.

برای مطالعه این داستان پند اموز لطفا کلیک کنید

کلیک کنی
انتقام سخت یعنی ریشه کن گردد یهود/خیبری در پیش باشد از برآل سعود/غرب وآمریکای خائن هست ابلیس زمان/میرسد سوی مسلمان چون جنایاتش فرود/ریشه هرفتنه ای هم گشته شیطان رجیم/فتنه راطوفان نمایدآتشی ازجنس دود/دشمنان ازروی کینه ضربه برحیدر زدند/برشهیدکربلایی باهمه یاران درود/انقلاب کشورمابا خمینی جاودان/جانشینش رهبری شد معدن خوبی وجود/لشکری آماده باش حضرت سیدعلی/میزندبرقلب فتنه یاورانش زود زود/روی سربند ولایت یاحسین وفاطمه/جمع کرده دشمنیها با تم
بعد از حدود ۴۰ روز اومدم مرخصی.هوای عسلویه غیرقابل تحمل شده اما خوب ظاهرا مهندسی این چیزها رو هم ممکنه در پی داشته باشه.خدا رو شکر پروژه داره خوب پیش میره و مهندسین و کارگرها دارن با نهایت توان کار میکنن و چیزی که در نهایت نصیبشون خواهد شد یه حقوق بخور و نمیر ، گذر عمر ، دوری از خانواده ، هزاران مشکل عصبی ، روحی و جسمی ، نداشتن امنیت شغلی و ...در سال های بعد خواهد بود و باور کنید جایی که مهندسینش به این حال و روز برسن یعنی اون جامعه داره مستقیم به
دامنۀ جهان اسلام
7215

عکس از این (منبع)

به قلم دامنه: به نام خدا. یمن فعلاً در اثر جنگ به سه منطقه تقسیم شده است: قسمت سبزرنگ در دست انصارالله و ارتش یمن. که عربستان سعودی و امارات و کشورهای غربی با آنان می جنگند. قسمت سرخ در دست طرفداران آل سعود و غرب. قسمت تیره رنگ در تصرف القاعده و داعش.

ان شاءالله ملت یمن، به یُمنِ مقاومت و آگاهی و عزت طلبی، بر وابستگان به غرب و خیانت پیشگان پیروز می شوند و آل سعود که در کُشتن شیعیان به هر دسیسه و خفّتی و
در مطلب قبلی نوشتم که نمی‌دانم نوشتن به بهبود حالم کمکی خواهد کرد یا نه، اما ظاهرا بی اثر نبوده است: امروز کمی بر احوالاتم مسلط تر بودم.
تصمیم گرفتم بیشتر بنویسم. تصمیم گرفتم مرتب بنویسم. شاید نوشتن آن درمانی باشد که دنبالش هستم و هنوز پیدایش نکرده ام.
افکارم
افکارم مثل چند کلاف نخ در هم گره خورده هستن و هر لحظه یک سر نخ را پیدا می‌کنم و بعد از چند لحظه به چنان گره‌ای می‌رسم که ترجیح می‌دهم در جستجوی یک سر نخ دیگر باشم.
دارم تلاش میکنم خودم ر
کسی که تو رو دروغ گو خطاب کنه و الفاظ رکیک بکار ببره ظاهرا که نه حتما عاشق نیست و فقط دنبال سپری شدن روزگارشه. 
میگن تو محال ترین اتفاق ها یه هَست وجود داره ،دیشب فهمیدم که هست
قرار بود وبلاگ رو کامل کنم کلی متن نوشته بودم هرچند این وبلاگ حذف شه بهتره
ساکنان نوار غزه و کرانه باختری، مورد شدیدترین
حملات واقع می شوند: اسرائیل هر وقت دلش خواست، افرادی را دستگیر می کند و: آنها
را به به زندان می برد. پس ارتش غزه کجاست؟ 
نیروهای زیادی تحت عنوان: نیروی مقاومت دوره دیده اند، لباس فرم دارند و تمرین
های لازم را انجام می دهند، حتی به موشک انداز نیز مجهز هستند، ولی معلوم نیست چرا
به موقع، جلوی هجوم چند سرباز اسرائیلی را نمی توانند بگیرند؟ اسرائیلی ها هم
فهمیده اند که: هر کاری کنند کسی به آنها کاری ندار
الان نه حالم بده
نه حسم خرابه
نه افسردگی دارم
نه در گیر مشکل خاصی هستم

خیلی منطقی و اروم دارم به این فکر میکنم که من چقدر با یک سری رفتار ثابت اشتباه ادم هایی زیادی رو ناامید کنم

ندادن محدودیت بهشون در رفتار با خودم
نذاشتن محدودیت برای خودم در رفتار باهاشون
دست پایین گرفتن خودم و عملا پایین اوردن خودم

توی این سه رفتار، سومی رو به مرور کم و کمتر کردم
اما دوتای اول به قوت خودش باقیه متاسفانه

توی مهمترین ارتباط هایی که دارم (داداشم، همسر
باسلام
این ترم به شدّت کارهام زیاد شده و توان به روز رسانی وبلاگ را ندارم.
البته این وبلاگ دیگر به روزرسانی نخواهدشد. (نظرات شما مشاهده و إن شاءلله تایید خواهدشد.)
ممنون که این مدّت ما رو تحمّل کردید.
إن شاءالله به زودی زود، دوباره درخدمت هستم. (با وبلاگی جدید و تخصصی‌تر)
قصد داشتم بار آخری که آمد رشت دعوتش کنم تا یک بار دیگر همدیگر را مزه کنیم. اما همزمان با او، کرونا هم به شهرمان رسید. حتی ملاقات عادی هم معقول نبود. من حرفی نزدم. او هم ظاهرا تمایلی نداشت. دو ماه از روزهایی که این افکار توی سرم بودند می‌گذرند. حالا خودم مطمئنم نیستم که دلم بخواد یک بار دیگر کنار هم بیدار شویم.
کلا این زن احترام به زن، احترام به کودک، احترام به نژادهای مختلف، احرتام به انسان، احترام به همدیگه، همه رو برد زیر سوال و کلا نشون داد که کاناداییا خیلی وقتا همه کارهاشون ظاهریه، ظاهرا از اب و هوا میپرسن (خدا رو شکر توی بی سی این رو نمیپرسن) ظاهرا حالت رو میپرسن ولی ازت متنفرن.

بی سی مردمش ساده ن
برای همین بروز میدن

توی انتاریو نژادپرستی ده ها برابره،
ولی خیلی محافظه کارن و بروز نمیدن

خدایا شکرت ازونجا اومدم بیرون.

دلم برای این خانم
خب ظاهرا دوران دیوار اشعار هم داره به پایان میرسه. البته این به معنی تعطیلی دیوار اشعار نیست به معنی ساده تر شدن سبک دیوار ه این طور که من شعر یا داستان نمیارم و فقط طرح بحث میکنم و بقیه اش با خودتون البته طرح بحث هم با شما باشه بهتره. 
خب؛ عزیزم ،
بعید میدونم تو تن به خوردن اون قرصه که مقدار استروژن و پروژسترون رو بالا می بره و دیواره رحم رو ضخیم میکنه(خیلی زشته که اسمش رو نمیدونم؟ LD?) و درنتیجه پریود شدن رو به تعویق میندازه و ظاهرا عوارض زیادی داره بدی،
درنتیجه این پریود شدن های قبل آزمون هارو به فال نیک بگیر.
لطفا هیچ‌وقت، هیچ‌کدوم از حرفای منو باور نکنین، حتی یه کلمه‌شون رو، وقتی مسخره‌ترین چیزی کافیه تا مهمترین چیزام کله‌پا بشن، مسخره‌تر اینه که بعد دوباره عین احمقا تموم تلاشم رو می‌کنم تا از اول بسازمشون، یکی نیست بگه بابا بذار باد ببردش! آخه برا چی؟ داری واسه کی خودتو می‌کشی؟
ادامه مطلب
2537 - «شهرام همایون» سلطنت‌طلب مقیم لس‌آنجلس که بارها توسط دولت آمریکا مورد حمایت قرار گرفته، در واکنش ایجاد گروهکی موسوم به «شورای مدیریت گذار» توسط «حسن شریعتمداری» تجزیه‌طلب ساکن اروپا، با اشاره به حمایت رژیم آل‌سعود و شبکه سعودی ایران‌اینترنشنال از این گروه، گفت: “برخی با مطرح کردن موضوع فدرالیسم قومی، می‌خواهند از عربستان پول بگیرند!”لینک کوتاه منبع: www.b2n.ir/mzdr100
دانلود فایل اصلی

مردها خیلی سریع تر از دخترها احساساتشون رو develop میکنن.
هرچی مرد ظاهرا بی تفاوت تر و خشن تر باشه بدتره.
این چیزیه که دور و بر خودم میبینم و منو به وحشت میندازه. 
به مردها نگاه که میکنی اونها اگه تو رو دوست دارن، ته دلشون میمیرن برات.
شناختن مردها خیلی دشواره.
و وقتی میشناسیشون خیلی ترسناک میشه.
یا حضرت مادر
با بغض خوشحالم
سپاه حملات راکتى به پایگاه هاى امریکا در عراق را آغاز کرده است. تا کنون ٤ موشک از غرب ایران و همچنین تعدادى راکت به سمت عراق شلیک شده. تعداد تلفات مشخص نیست.
هدف اصلى، ظاهرا پایگاه الأسد متعلق به ایالات متحده در عراق است.
سجده شکر نیاز است امشب
من نمیدونم چقدر فشار روی ادمها هست اینجا توی این کشور،
چقدر مگه ادمها سختی میکشن،
که قیافه یه آدم سی و هفت و هشت ساله اندازه یه مرد پنجاه و پنج شش ساله پیر میشه.

اصلا من دلیلش رو درک نمیکنم. ظاهرا هیچ درد و رنجی نیستی ولی ادمها مریضی فیزیکی یا روحی روانی دارن.

کاشکی آدم بهتری بودم.
برای همسر آینده م جفت صبورتری
برای مادرم دختر سرحال تر و مهربان تری
برای درسم محقق بهتر و باهوش تری
برای خانواده ام خواهر دلسوزتری‌

پر از نقص های خیلی درشتم که حس می کنم دیگه برای درست کردنشون دیره.
تا حالا توی عمرم اینقدر حس ناتوانی نکرده بودم که این چند روز کردم. که ظاهرا ادامه دار هم هست.
توی دنیایی که دریا شکافته میشه و نوزاد حرف میزنه و آتش نمیسوزونه و علیل سالم میشه و مُردِ زنده، بزرگ و خیر دعا کن چون ظاهرا فقط غیرممکن غیرممکنه! بخش مهمش "ایمان" هست. نه ایمانی که از بچگی کردن توی مغزت و نقطه مقابل عشقه. ایمانی متفاوت از کتاب‌های درسی لازم داری..
«بسم الله قاصم الجبارین»سیلی اولموسای زمان زد به دل نیل عصایشدنبال کنید آی رفیقان رد پایشدر معرکه خوف و خطر گم نکند راهآن قوم که در دست بگیرند ردایشفرمود که ما عامل این بی خردی رافردا برسانیم یقینا به سزایشجوری زده شد سیلی اول که به خوبیآن سوی جهان نیز شنیدند صدایشوقتش شده بود این سگ پاسوخته یکبارسیلی بخورد تا بنشیند سر جایشمو زرد شغالیست حریف، امر بفرماتا مادر او را بنشانم به عزایشبر کفش سلیمانی ما گرد نشاندهباید که بگیریم سرش را به ازای
این دو گوشی به تزیین عده مدل SM-G۷۷۰F و SM-N۷۷۰F را یدک می کشند و البته درون مورد نوت ۱۰ لایت سامسونگ چیز زیادی نمی توان گفت، اما خوشبختانه داخل وفاق با مشخصات معیار لایت گلکسی اس ۱۰ می نبوغ با قاطعیت بیشتری اظهارنظر کرد. باید خاطرنشان کنیم که گلکسی اس ۱۰ لایت شاید یک نام دیگری برای گلکسی A۹۱ باشد. این گوشی در ته رنگ های سفید، مشکی و آبی عرضه خواهد شد. داخل ربط با دیگر مشخصات گلکسی اس ۱۰ لایت هم می توانیم بوسیله محدودیت های گلکسی A۹۱ اشاره کنیم. ای
اکنون برای طرح یکماهه در پلدشت هستم. شهری در مرز بین ایران و نخجوان.
شهر کوچک و دنجی است. ظاهرا پزشک متخصص داخلی این مرکز مرخصی زایمان است و
من هم باالاجبار به این شهر معرفی شدم. دوستانی که ماههای قبل طرح بودند
حداکثر چند روز طرح رفتند ولی از شانس بد من مجبورم حداقل ۲۰ روز اینجا
باشم.  بدشانسی از این جهت که اکنون وقت درس خواندن و آمادگی برای بورد و
گواهینامه تخصصی است نه کار کردن ، آنهم مفت.
خاطرات جالبی را اینجا با خانواده دارم. من جمله در زم
بعضی از اصحاب حضرت رسول صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم مانند عبدالرحمان‌بن‌عوف، ابراهیم و عثمان، همچنین ابن‌سعود ثروتمند بودند و حضرت رسول صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم به آنها ایراد نگرفت، بلکه از آنها قرض می‌گرفت.
زمانی اصحاب صفه به حضرت اعتراض کردند که از بس خرما خورده‌ایم، شکم‌های ما سوخت. حضرت فرمود: دو ماه است از خانه‌های آل‌محمد دود بلند نشده است، هرچه ما خودمان می‌خوریم به شما هم می‌دهیم. و نیز مهریه دخترش فاطمه زهرا علیهاالسلام
تو اوایل مدت رهبری آقای علوی، ظاهرا اتفاقی نیفتاد
ولی دشمنان قیام اون روستا، میدونستن که آقای علوی هم مثل آقای آگاهه، در خفا جنگ نرم رو آغاز کردن
بین مردم شبهه پخش کردن ...
برنامه دشمنا این بود که تو چهل سال، قیامو نابود کنن ...
قسمت دوم داستان نه بابا ... شوخی نکن از خودم

بعد به خودت میای میبینی زندگی همونقدر پر چالشه، مثل روزهای قبل، حتی بدتر. که مهمونی و بوس و قلب و نی نی جدید و جوجه اردکای تازه به دنیا اومده و دلخوشی های فندقی ِ دیگه، ظاهرا چیزی رو تغییر ندادن. یا حداقل فعلا تغییر ندادن.
صبح از خواب پامیشی. کش و قوسی به بدنت میدی، درد تو بدنت جریان پیدا می کنه. یادت می افته دوست ِ خشنت دوباره برگشته. شاید بگین دوست که خشن نمیشه. اما چیزی که همیشه همراهته اما بی رحم و تنده ولی خیلی چیزا یادت داده، به نظرم اسمش م
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز
در اسلام عمر،اهل الذکر یهودیان و مسیحیان هستند که مسلمانان باید مسائل خود را ازیشان بپرسند
عمر از کعب الاحبارپرسید آیا علی بن ابی طالب علیه الاف السلام بدرد خلافت میخورد یانه؟(آنقدر بدبخت و وابسته بود که مسائل خود را از یهودیان می پرسید چون اعتقاد سوادی به قرآن و پیامبر نداشت)
کعب الاحبار گفت علی چون آدم خونریزی است به خلافت نمیرسد
ولی بر خلاف گفته تورات کحب الاحبار علی به حکومت رسید
هنوز هم عمری ها واب
ظاهرا) به شما بگویم که چگونه می توانید بدون اطلاع ویژه و از خانه خود در اینترنت پولدار شوید؟ شما نمی دانید که چگونه می توان در سال 2020 درآمد کسب کرد بدون آنکه به کلاهبرداری بپردازید؟ آیا هر وقت می خواهید عبارت "پول آسان" را در جایی مشاهده کنید ، پرتاب می شوید؟
ادامه مطلب
تایم کلش ۱ساعت و ۵۵ دقیقه اس. امتیاز IMDb هم ۶.۷ از ۱۰.
فیلمی نیست که عادم دوبار ببینه. دفعه اول هم میخکوب نمیکنه عادمو اما فیلم خوبیه. وسطش خسته نمیشی و چند بار اون اتفاقی ک فکر نمیکنی میفته و تهش هم یه سورپرایز کوشولو داره. درمورد ی دختریه ک ظاهرا ی قتلی انجام داده و فرار میکنه و ... هرچی بیشتر بگم اسپویل میشع!
ژانرش رو هم نوشته بود دراما/فانتزی
اگ خاستین ببینین:))
از سفره ی انقلاب، امسال یه روز تعطیلی وسط هفته نصیب ما شد، و یه همسایه ی دیوار به دیوار که ظاهرا از صبح کرم گوش گرفته و میخونه : آمریکا آمریکا مرگ به نیرنگ تو، خون جوانان ما میچکد از چنگ تونامبرده بانو و حدودا ۶۰ ساله میباشد -_-
میفرماد دشمن در درون توست، آمریکای درونت را بشناس، و به آن مرگ فرست، حتی میفرماد آمریکا ی زمانه ات را بشناس، آمریکای کشورت را!
تکبیر!
به همه ماچ عید دادیم، همه، همممهدر حد سلام احوال پرسی به سلول ها سر زدیمصبحونه شیرکاکائو و ناهار آب‌هویج خوردیم
به توصیفات نچسب آدم ها حول سفر های خارجه و گردش های عجیبشون تو عید گوش دادیم و به همه ی ددر های نرفته مون فکر کردیم
به بحث ظاهرا تموم نشدنی مردها حول چیپ استقلال گوش دادیم
به عینک دور مشکی "ه" روی میز روبرویی خیره شدیم و به کار بدمون فکر کردیم....

رونوشت به "ه"، میز روبرویی؛ من آدم پست فطرتی ام...ببخشید
با امروز سه روز از شهادت حاج قاسم سلیمانی می‌گذرد و همه منتظرند که واکنشی نشان داده شود.شواهد امر هم نشان می‌دهد که جناح مذاکره تمایلی به پاسخ جدی ندارد. هم از آمریکا می‌ترسد و هم همیشه تنش‌زدایی کرده تا به خیال خودش اوضاع را بدتر نکند.اضافه کنید به پیشنهاداتی مثل پیشنهاد لغو تحریم در ازای کوتاه آمدن که ظاهرا از طرف قطر مطرح شده است.
ادامه مطلب
اینکه گفته می‌شود دشمن‌تراشی نکنید، حرف نادرستی است زیرا جبهه‌ی طاغوت با
اصل و هویت حرکت توحیدی مخالف است و آمریکا و نوکرهای او همچون آل سعود،
به کمتر از دست کشیدن از حرکت در مسیر توحید راضی نمی‌شوند. اگر ملت
ایران همان‌گونه که تا به حال حرکت کرده است، به مسیر خود ادامه دهد،
قطعاً بر دشمنان یعنی آمریکا و اذناب او غلبه خواهد کرد و پیروز خواهد شد. البته این نتیجه‌ی پیروزی، قابل تغییر است و آن، در شرایطی است که
دچار کوتاهی، عدم همراهی، عد
خلاصه ک چقد هیچ کس نیست. 
میتونم اینجا بیام از کارایی که این روزا درگیرشم بگم، از اینکه درسام سنگین شده یا مشغول به کار شدم. اما اینا رو همین دور و بریام هم میدونن، اینجا بگم تکرار اضافاته.
عوضش انقد نگفته دارم که میتونم تا صبح بنویسم و تموم نشه. اما انرژی میخواد گفتنشون. اصن چیزی رو ک انقد تو خودم نگه داشتم بگم ک چی؟
اینجا کلا بخش تاریک ذهنم فعال میشه و نوشته ها تلخه. این تلخی رو جای دیگه ای نمیتونم دور بریزم. انگار بلاگم زباله دونی تلخیات ذهنم
من وقتایی  که توی راه بودم خیلی دلم می گرفت. همیشه دوست داشتم با یکی حرف بزنم تا کمتر دلم بگیره. تو ظاهرا اینجوری نیستی یا اگرم باشی من اونی نیستم که بخوای باهاش حرف بزنی چون شماره هام هنوز بلاکه و تو اصلا اهمیت ندادی که آنبلاکم کنی.
اشکالی نداره. بالاخره یه روزی منو می بینی و اون روز شاید من دیگه هیچ جای زندگیت نباشم. 
نتت خاموشه. ایشالا به سلامت برسی. پیشاپیش خسته نباشی. من می خوابم.
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
ما توی بچگی این ایام که می شد، از این سرودها میخواندیم:
دیدی از آن لحظه که از اردوی کفار ***تیر ستم آمد بر آن امت چو رگبار
از مکه می گویم سخن ***از مکر و کین اهرمن
می گویم از آل سعود*** و از کینه آل یهود
احرامیان را زد شرر*** آن دشمن ضد بشر
بس در خیابان شد شهید*** از مرد و زن های رشید
اندر طواف کوی عشق*** شد کعبه آن مینوی عشق
اندر طواف بیت حق*** شب شد سحر آمد فلق
چادر به چادر دشت خون***صحن خیابا
آل‌اسحاق: چه ایرادی دارد مجلس چند قطبی باشد؟/ احزاب
به سمت کادرسازی حرکت کنند...

آقای آل
اسحال ظاهرا حضرت عالی از تفکیک مفهومی میان 
«چند قطبی شدن » و «وجود سلایق مختلف»، درک درستی ندارید. بد نیست نگاهی به
تاریخ 200 ساله ایران از اوان مشروطه تا کنون بیاندازید شاید حافظه تاریخی تون
تحریک بشه و به یاد بیارید که همواره مردم بازیخورده همین کشمکش های ظاهری و خاله
زنگی امثال شما حزبی ها بوده اند... ضمنا کادر سازی حزبی در واقع به
خب ظاهرا همونجور که گفتن از غم‌ها، غم رو کم می‌کنه گفتن از شادی هم چنینه. روان آسوده‌ی تنهایم به تنگنا رسیده و دم به کله می‌کوباند و هیچ هم‌صحبتی نیست که نیست. ح مشغول به آدم‌های جدید است و آنلاین و درحال چت. م دیگر چت نمی‌کند. من تنهام و خسته‌ام از کتاب خواندن و گذران اینگونه‌ی عمر.
کاش این چند خط از درد تنهایی‌ام بکاهاند.
کلافه‌ام از این خودی که بلد نیست چون هایدگر و ویتگنشتاین و کانت تنها باشد. کاش یادبگیرم خودم را بغل کنم و با خودم تنه
دیروزخبری منتشر شد که علیرغم عجیب بودن خبر و نبود ادله و دلائل مستندبرای آن باز هم نمیتوان به سادگی ازکنار آن گذشت .دیروز میرقلیخان معاون  سرافرازرییس مستعفی شبکه سه به نقل ازبرخی مقامات امنیتی آمریکا مدعی میشودکه هاشمی رفسنجانی تمام اطلاعات کشور راازطریق عربستان سعودی دراختیارآمریکاقرار میداده است.براساس همین مدعا نیز توضیح میدهدبه همین دلیل بعدازفوت اورابطه ایران وعربستان وارد تنش شده وبه تبع آن آمریکا نیزتغیررویه میدهد .
اگرچه اثب
خدا به رهبری طول عمر با عزت  عنایت فرماید که ظاهرا آقای رئیسی را به ریاست قوه قضاییه انتخاب کردند و زحمت ایشان و  برخی برادران مذهبی حامی ایشان  را برای دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری  از سر ما کم کردند . توجیه کردن این عده برای مناسب نبودن آقای رئیسی ،کاری بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن بود.
کتابی که میخونم تینیجی عاشقانه س. بامزه س. این خیلی مهم نیست. می خواستم بگم که ظاهرا تو بلاد کفر آدما ... ینی دختر پسرا، یه آهنگ دارن. یه آهنگ برای خودشون که براشون معنی خاصی داره. و من متاسفانه باید به عرض خودم برسونم که من یه آهنگ با یه نفر دارم که هر دو هفته یه بار به یادش میفتم و امشب وقتی متوجه این موضوع شدم کتابو پرت کردم یه گوشه و فهمیدم که هنوز جاش درد می کنه. لعنتی لعنتی لعنتی
سلام
مادر همکلاسی جنس مخالفم چند روز پیش من رو دید و احساس کردم یه جوری در عذاب بود از دیدن من. انگاری مثلا یکی میخواد پسرش رو بدزده. در صورتی که من اصلا نه با پسرش صنمی دارم و نه تو فکر پسرشم. به نظرتون چی باعث شده که این زن چنین حسی داشته باشه و به من القا کنه. 
در مورد رفتار پسره هم با خودم براتون بگم چون ممکنه جای سوال باشه. پسره با من ظاهرا عادی رفتار میکنه. آدم مغروریه. کاری به کارم نداره. کاری به کارش ندارم. کار درسی پیش بیاد ازش کمک میگیرم پی
نیمه‌شب دیشب دلم هوای پاییز رو کرد!
چشمام سنگین شده بود ولی ظاهرا خودکارم هنوز رو کاغذ می‌رقصید و خسته نشده بود!

آبان و یک برگ درخت
زمین چشم به راه است
یک راه پر از باد
در امتداد تنه‌ی سخت
آن طرف‌تر به موازات راه
منم و صبر و هراس
چشم‌های تاریک خویش را
می‌فرستم پی آن شاخه‌ی برگ
می‌دوانم رویش
می‌رسم بر سر برگ
برگ لرزان استمنم و برگ و حواس
منم و برگ و دو چشم
برگ، لرزان پر ترس
پلک‌های چشم را
می‌کوبم بر برگ
برگ می‌زارد، می‌شود خواهش
من ولی چ
۱: شکننده
نکات برداشتی از این بخش:
۱) عربستان سعودی از لحاذ نفتی برای مردم جهان و بالاخص برای آمریکا حایز اهمیت بسیار است و نمی شود این تخم مرغ طلایی را از دست داد.
۲) آل سعود دین را مثل یک شمشیر استفاده می کنند و اینطور دولت خود را تا به امروز ادامه داده اند.
۳) ما از دور می بینیم که سعودی خیلی پولدار است اما باوجود پول بسیار چهل درصد مردم عربستان زیر خط فقر زندگی می کنند. شصت درصد توان خرید خانه ندارند. این کشور حتی از ایجاد فاضلاب شهری یا ارائه ت
ظاهرا سورس کد های کاربران بازار به دست چند تا از هکر ها افتاده و برنامه نویس های بازار گفتند که باید مورد بررسی قرار بدیم اما نکته اینجاست که اگر برنامه نویسی کد های خودش را ببینه تو همون لحظه متوجه خواهد شد که این سورس ها اصلی است یا تقلبی........--فعلا پیشنهاد میشود حساب خود را بیهوده شارژ نکنید یا اگر برنامه بازار را دارید یک آنتی ویروس قوی هم نصب کنید(((تو همین وب معرفی کردم))_
سعود شکوهی مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: ۱۲ هزار مشاور برای ارائه فرم‌های هدایت تحصیلی و مشاوره به دانش‌آموزان ورودی پایه دهم در بیش از ۹۵ درصد مدارس متوسطه اول مستقر می‌شوند.
وی افزود: دانش آموزان می‌توانند از ۱۵ تیرماه برای دریافت نمون برگ‌های شماره ۶ و ۷ هدایت تحصیلی به مدارس در سراسر کشور مراجعه کنند.
مدیرکل امور تربیتی و مشاوره آموزش و پرورش با اشاره به فعال بودن مراکز مشاوره و هسته‌های مشاوره‌ای آموزش
تنها راه از بین رفتن بلاها و بیماریها، نابودی اسرائیل است زیرا همه این توطئه ها،  توسط آنها اجرا می شود. همراهان اسرائیل هم مانند دولت ترامپ، رئیس جمهور عراق و آل سعود، باید از بین بروند تا همیشه، زمین از جنایات و بلایا پاک شود. چون با وجو همه گیر شدن کرونا، در اقلیم کردستان هیچ خبری نیست و یا اسرائیل، درحال ساختن واکسن آن هستند! یکی هم گفته استفاده از ان بلامانع است. گردش ویروس در جهان بطور طبیعی نیست، بلکه برنامه ریزی شده است: گروههای تروری
#حدیث_مهدوی 
امیر المومنین(ع)
اللهم بلی لا تخلو الأرض من قائم لله بحجة اما ظاهرا مشهورا او خائفا مغمورا، لئلا تبطل حجج الله و بیناته، و کم ذا و این اولئک؟ اولئک - و الله - الأقلون عددا، و الأعظمون عندالله قدرا. یحفظ الله بهم حججه و بیناته، حتی یودعوها نظرائهم، و یزرعوها فی قلوب اشباههم. هجم بهم العلم علی حقیقة البصیرة، و باشروا روح الیقین، واستلانوا ما استعوره المترفون، و
ادامه مطلب
عنوان فایل : مرگ عبدالله و ضمانت حضور قائم
موضوع : علائم، بررسی تحلیلی روایات ظهور و مرگ عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود 
گردآوری و تنظیم : صادق شکاری
تاریخ انتشار : 24 جُمادیَ الثّانی 1438، اصلاحیه: 15 محرم 1440
نوع فایل : pdf ، word
تعداد صفحات : 51 ، a4 
توضیحات بیشتر : 
ادامه مطلب
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
بسم الله الرحمن الرحیمسلام
عاصف گفت:
- آخه ظاهرا یکی از سوالاشون از اون شخصی که آمارش رسیده بهمون این بود که چیکاره‌ای، آقایی هم که مدعی کارمند سازمان اتمی بودن هست، برای اینکه بهش حالی بدن گفته کارمند فلان جا هستم تا با این حرکت برای خودش اعتبار بخره. بچه های انتظامی هم بخاطر حساسیت شغلی اون شخص موضوع رو به اداره ما ارجاع دادن، بچه های اداره هم به واحد ما.
ادامه مطلب
من از اونام که خیلی زیاد شوخی میکنن.نه شوخی خیلی بد ولی خوب زیاد شوخی میکنم.همه مثل هم نیستن بعضی ها شوخی پذیر نیستن.بعضی وقتا باید قبول کنم مقصر خودم هستم.
در کل باید از شیطونی هام کم کنم و سعی کنم سایلنت باشم.
... سعی که نه ، حتما باید این کار رو بکنم.
هی روزگار...نیاز به تغییر چند پله ای دارم.
هنوز منتظر اون خبر خوب هستم که ظاهرا قرار نیست اتفاق بیفته.شش ماه گذشته !!!
بی خیال بشم یعنی؟
امروز خبر رسید که سهمیه‌ی بنزینِ بهداری رو حذف کردن! ظاهرا فرمانده کل از این دزدی باخبر شده (این که چطور باخبر شده یکم مفصله و از طرفی که حس می‌کنم چندتا از سربازهای قرارگاه توی کانال هستن ترجیح می‌دم فعلن نگم. ولی در موردش خواهم نوشت) و یه جلسه با فرمانده بهداری و مسؤول پشتیبانی (که آمبولانس‌ها در اختیارشه) گذاشته و بهشون گفته از قضیه مطلعه و کل سهمیه‌ی بنزین رو حذف کرده! واقعن از شنیدن این خبر خوشحال شدم. امیدوار شدم به اصلاحات. امیدوار شد
اصلا استاد عادتشونه روایت خوندن سر کلاس؛ حتی وقتایی که موضوع درس ظاهرا ربطی نداره، یه روایت مهمونمون می کنن

امام صادق (علیه السلام)- فی زیارة الامام الحسین(علیه السلام)-:
من زاره کان اللهله من وراء حوائجه، و کُفیَ ما أهمَّه من أمر دنیاهُ.

صرتم خیس شده و این نشونه ی خوبیه!
این یعنی دلم میگه: هنوز به من امید داشته باش؛ هنوزم  می تونم دلتنگ خوبیها باشم. 
این یعنی من هنوز زنده ام...
الحمدلله علی کل نعمه
اومدم دکتر فکر کردم فقط پانسمان قراره بکنن. بستریم کردن برم اتاق عمل نمیدونم چیکار کنن میبینی گرفتاری شدماااا. نمیدونم چی بشه یه ذره می ترسم. که قراره حالا چی بشه. کاش کتاب اورده بودم با خودم حوصله ام سر نمیرفت. به دستم سرم زده خیلی خوب نمیتونم بنویسم. فقط بدون حالم خوبه اینا میگن خوب نیست ظاهرا اگه نمونم جاش میمونه. امممم حالا چی میشه. عجب داستان مزخرفی شد. از این حال متنفرم. 
دارم می‌روم دادگاه تا شکایت از صاحبخانه‌ سابقه را برای استرداد ودیعه پی‌گیری کنم. او نه تنها تنها اندک دارایی‌ام را بالا کشیده  بلکه باعث شده از کار و زندگی خود  برای شکایت کردن از او بیافتم.این قضیه را به هرکس می‌گویم با توجه به شخصیت آرام و وضعیت بد اقتصادی من شروع می‌کند به نفرین کردن اما من در دل برای صاحبخانه و شخصی که ظاهرا از روی حق‌خواهی و دلسوزی، او را نفرین می‌کند دعا می‌کنم
ادامه مطلب
سلام
این مطلب هم برای کسانی هست که تازه شروع به کار برای برنامه‌نویسی کردن، آموزش الگوریتم و فلوچارت هست. کتاب خوبی هست. ظاهرا هم از چاپش خیلی میگذره و چاپ مجدد نشده، لذا به نظر نمیاد نویسنده کتاب از منتشر شدن کتاب ناراحت بشه:
https://www.sourcebaran.com/algorithms-and-flowcharts.html
«اعتقاد بنده این است که حتماً فقیه زن و مجتهد زن لازم داریم و گمان من این است که دماء ثلاثه و امثال این‌ها را غیر از زن هیچ‌کس نمی‌تواند فتوا بدهد.»
۷۹/۷/۱۵
+ عنوان، ناظر به مطلب «تاثیر سنت‌های تاریخی در فقه؟» و نظرات و پاسخ‌ها.
رئیس جمهوری با تأکید بر اینکه در برابر قدرت‌های زورگو و زیاده‌خواه، تسلیم نمی‌شویم، گفت: ما اهل منطق و مذاکره‌ایم اگر با احترام کامل و در چارچوب مقررات بین‌المللی سر میز مذاکره بنشینند، نه اینکه فرمان مذاکره صادر کنند.
ظاهرا کوتاه آمده اند و قرار است نفسی بکشیم ما مردم
وقتی حرف از زمستان میشه همه منتظر برف هستند.مخصوصا دانش آموزان مدرسه...چرا که تعطیلی وسط سال که کاملا هم موجه هست از هر چیز دیگه ای براشون جذاب تره..
حالا امسال روزهای آخر هفته شاهد بارش برف هستیم و موج های جدید سرما فقط پنجشنبه و جمعه رو هدف گرفتن و ظاهرا از تعطیلی خبری نیست..راستش منم ناراحتم..نه بخاطر تعطیل نشدن، بخاطر اینکه آخر هفته میتونستم برم به خانواده ام سر بزنم حالا نمیشه...
ان شا الله که همه در نهایت سلامتی و شادی باشن...و  مثل من دلتنگ
دانلود آهنگ جدید سجاد حسن پور ظاهرا آرومم
Download New Music Sajad Hasanpour Zaheran Aroomam
آهنگ جدید سجاد حسن پور بنام ظاهرا آرومم
بی نشونم بی نشون گم شدن اون روزامون چیزی نمونده برام
حال من خوب شه الان! هرچی که خواستم نشد برگردن اون روزامون

ادامه مطلب
بچه ها دعا کنین ما خیییلی پیشرفت نکنیم...دعا کنین سند چشم انداز بیست ساله محقق نشه ...نه تا چهارده صفر چهار که تا چهارده بیست و چهارده چهل هم محقق نشه
برای این که به استناد تاریخ هر کشوری قدرت گرفته شده و خری شده برای خودش به طور طبیعی به همسایه های ضعیفش ظلم کرده! اگر خرش خیلی قوی بوده که کلا به سراسر گیتی ستم کرده...
اولش فکر می کردم خب آمریکا و انگلیس و فرانسه و استعمارگرهای کهنه و نوی جهان، خدا و پیغمبر و جهان آخرت سرشون نمیشده که این طور کرده ا
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
ظاهرا در ساری مراسم سوگواری برای کشته شدگان فاجعه سقوط هواپیمای اوکراینی برگزار شده بود و مردم آمده بودند شمع روشن کرده بودند. مامورین هم ریخته بودند تا شمع ها را خاموش کنند.
مامور گفت : برید سر قبرش شمع روشن کنید
زن جواب داد : قبر داره مگه ؟ کدومشون قبر دارن ؟
مامور تشر زد : همه!
حالا که فکر میکنم میبینم بیراه هم نمی گفت. همه قبر دارند اینجا. یکی شرافتش را به خاک سپرده ، دیگری چشمانش را ، یکی گوش هایش ، آن یکی وجدانش ، پیرمردی جوانیش ، جوانی امید
آل‌اسحاق: چه ایرادی دارد مجلس چند قطبی باشد؟/ احزاب به سمت کادرسازی حرکت کنند...

آقای آل اسحال ظاهرا حضرت عالی از تفکیک مفهومی میان  «چند قطبی شدن » و «وجود سلایق مختلف»، درک درستی ندارید. بد نیست نگاهی به تاریخ 200 ساله ایران از اوان مشروطه تا کنون بیاندازید شاید حافظه تاریخی تون تحریک بشه و به یاد بیارید که همواره مردم بازیخورده همین کشمکش های ظاهری و خاله زنگی امثال شما حزبی ها بوده اند... ضمنا کادر سازی حزبی در واقع به

یه بار بهش گفتم همیشه برام سواله، اینایی که میگید واقعا بهش اعتقاد دارید؟ گفت اگه قرار باشه نگیم تا اعتقاد کامل که نمیشه...

رجائاً گفتن قبول... با ارادت گفتن قبول... حتی اگه اعتقاد هم کامل نباشه...

ولی...
این یکی رو مجبور نبودی اگه اعتقاد نداری بگی، مجبور نبودی شعار بدی، مجبور نبودی...
این یکی اسمش چیه؟
ریا؟ یا دروغ؟ 
اگر هم به اینها اعتقاد داشتی پس چرا عمل نکردی؟ چرا حق عمل بهش رو برام قائل نبودی؟

این یکی برای من انگار روضه اس...
حس مفت باخت
احتمالا سامسونگ گوشی‌های سری جدید خود را با نام‌گذاری جدیدی ارائه و از الگوی متفاوتی پیروی خواهد کرد.

سری  گلکسی اس ۱۱ سامسونگ، پرچم‌دار سال آینده کره‌ای‌ها، ممکن است با نام دیگری معرفی شود. درواقع، سامسونگ ممکن است پرچم‌دار سری آینده گلکسی اس سامسونگ را گلکسی اس ۲۰ بنامد؛ درنتیجه از نام گلکسی اس ۱۱ خبری نخواهد بود. بسیاری شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی موبایل نام‌گذاری این‌چنینی را در پیش گرفته‌اند و ظاهرا سامسونگ نیز از این الگ
با هوش ذاتی و دقت عجیبی که انگار یکی از آپشن های چشم هاش بود -چون وقتی می خواست پشت جسمت، لا به لای روحت را کنکاش کند، حالت چشم هاش عوض می شد- بعد از یکی دو جمله ی کوتاه و ظاهرا ساده فهمید من شیفته ی کشف کردنم. همین جا بود که دانه ریخت. خیلی محتاط. چون هنوز نمی دانست من از آن دسته احمق هایی هستم که شجاعانه به سراغ تجربه های جدید و کشف های تازه می روند یا از آن دسته احمق هایی هستم که دلشان ضعف می رود برای سرک کشیدن و مزه کردن و پرده برداشتن و لمس لذت
یا زنی که می‌خندد و می‌خندد و ظاهرا شاد ترین زنی‌ست که به عمرتان دیده اید،اما بعد از ترک شما می‌رود خودش را از فلان پل معروف پرت می‌کند پایین و داستان‌ش تمام می‌شود و یاد و نام‌ش طوری از ذهن همگان پاک می‌شود ،انگار نه انگار او هم روزی زنده بود و نفس می‌کشید.یا پیرمردی که تکیه زده به پشتیِ پشت‌ش و نفس های آخرش را می‌کشد و زل که بزنی به چشم‌هایش، چیزی نمی‌بینی جز غمِ مطلق.بعد سر می‌گذارد روی تکه‌ای پارچه و جان می‌دهد؛آن‌قدر بی‌صدا که
احتمالا سامسونگ گوشی‌های سری جدید خود را با نام‌گذاری جدیدی ارائه و از الگوی متفاوتی پیروی خواهد کرد.

سری  گلکسی اس ۱۱ سامسونگ، پرچم‌دار سال آینده کره‌ای‌ها، ممکن است با نام دیگری معرفی شود. درواقع، سامسونگ ممکن است پرچم‌دار سری آینده گلکسی اس سامسونگ را گلکسی اس ۲۰ بنامد؛ درنتیجه از نام گلکسی اس ۱۱ خبری نخواهد بود. بسیاری شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی موبایل نام‌گذاری این‌چنینی را در پیش گرفته‌اند و ظاهرا سامسونگ نیز از این الگ
دیروز جای شما خالی، کنار پیکر دو شهید پاکستانی تیپ زینبیون، کربلایی بود قم، در آستانه ماه مبارک. به یاد همه دوستان بودم.
دو شهید مدافع حرم در آخرین ساعت های ماه شعبان، ذکر حسین را آرایه دل میهمانان سفره خدا نمودند.
کنار مزار بی بی، به نیابت از ام الشهداء، اشک و خروش و حماسه ای بود. به بهانه تشییع این دو شهید مطهر، یاد سی و سه شهید سرجدای صحرای حجاز نیز گرامی داشته شد. شهدایی که هفته پیش به جرم محبت آل الله، توسط سعودی های متوحش، گردن زده شدند.
ر
این گوشه از سالن مطالعه که من میشینم، ظاهرا کارهایی جز مطالعه هم درش انجام میشه!!
مثلا چن شب پیش دوستان برای آماده شدن جلسه دفاع اومدن و دوست عزیز مدافع خودشون رو پیراستن. تو همون گوشه.
یکی میاد و فقط با گوشیش ور میره...تو همون گوشه.
اصلا یکی میاد و میگیره اینجا میخوابه ...اونم تو همون گوشه.
.
.
.
الان تو همون گوشه  دو نفر چنان دارن با هم حرف میزنن که احساس میکنی اینا از تو شکم مادر همدیگر رو میشناختن...چ چیز عجیبیه این دوستای خوابگاهی ...عجیب ترش اونج
‍ (https://attach.fahares.com/MiUTwep1MbU2tcea1ZeQXg==) استراماچونی، آقای دماغ سر بالا
ظاهرا سرمربی ایتالیایی استقلال یک تافته جدابافته است؛ استثنایی به نام استرا که از روز اول خرج خودش را سوا کرده و کاری به‌کار بقیه ندارد. آقای استراماچونی غیر از همان جلسه معارفه اول، دیگر هرگز با خبرنگاران ایرانی گفت‌وگو نکرد که زیاد مهم نیست. جناب استراماچونی در نشست خبری بعد از بازی با ماشین‌سازی معرکه گرفت، صندلی پرت کرد و داستان درست کرد. او همه‌‌ چیز را انداخت گردن باش
بنام خدا
باسلام.
شخصت های دروغین ابرقهرمانی،مثل سوپرمن،بتمن،کاپیتان، و نمی دونم فلا و بمان .. اکنون که جهان پر از ویروس است،خبری از این سوپرقهرمان نیست! ظاهرا در خانه مانده اند،که مریض نشوند! حتا به کمک کشور خودشان یعنی امریکا و اروپا هم نرسیدن!

ادامه مطلب
اول سلام بعدا کلام ؛)
لطفا مرا خاموش دنبال کنید ، اینجوری احساس بهتر و راحت تری دارم . اگر چه این جمله رو در کادر سمت چپی نوشتم ولی ظاهرا دیده نمیشه !
اگر هم میشه حالا که داری لطف میکنی منو خاموش دنبال میکنی اون تیک ناشناس رو هنگام ثبت نظر بزن [لامصّب!]
همین ...
اول سلام بعدا کلام ؛)
لطفا مرا خاموش دنبال کنید ، اینجوری احساس بهتر و راحت تری دارم . اگر چه این جمله رو در کادر سمت چپی نوشتم ولی ظاهرا دیده نمیشه !
اگر هم میشه حالا که داری لطف میکنی منو خاموش دنبال میکنی اون تیک ناشناس رو هنگام ثبت نظر بزن [لامصّب!]
همین ...
حضرت صادق ع فرمود هر که صد ایه از قران در شب در نمازی بخواند یعنی در یکی از نمازهایی که در شب میخوا
اند ظاهرا از نماز های نافله ایست که از اول شب تا صبح میخوانند یا جداگانه دو رکعت نماز بخواند و این صد ایه را در ان بخواند خدای عزوجل برای او عبادت یکشب را ثبتت کند و هرکس دویست ایه در غیر از نماز خواند فران در روزقیامت   باخصومت نورزد ودر باره ضایع گذاردنش و روی بر تافتن از ان شکایت از او نکند وهرکه در شبانه روز  در نماز روز شب پانصدایه بخواند خدا
روز پدر را حضور مقدس  پدر معنوی امت ، واسطه رسیدن عموم خیرات ،حضرت حجت بن الحسن عجل الله فرجه تبریک عرض می کنیم .
دعا می کنیم انشا الله همین امشب با آغاز سقوط آل سعود ، مکه معظمه برای ظهور حضرت امن و آماده شود و انشا الله به زودی شاهد نابودی  مسببان نا امنی و آغاز تمدن عظیم اسلامی و ادامه حکومت علوی و اداره دنیا با عدالت مهدوی باشیم. اللهم عجل لولیک الفرجندبه های انتظار
اگر  عظمت حضرت علی علیه السلام آشکار شود...
آیت الله بهجت ره:
✅فضایل حضرت عل

مدتها بود فیلمی را نیمه کاره رها نکرده بودم. مخصوصا از داخل سینما. ولی صدای اهسته ی افشین هاشمی روی اعصاب بود. فیلم که داستان خودش را زود لو می دهد. واقعا ان همه نریشن که رویا تیموریان می خواند لازم است؟ بدون انها فیلم حرف خودش را نمیزند؟
ظاهرا هرکسی میتواند فیلم بسازد اما مسلما هرکسی فیلمسازنخواهد شد. حتی اگر دست بگذارد روی موضوعی تابو وار از سرزمینش.

عنبر نسارا که از همان خروجی شماره 2 خر ماده درست میشه ظاهرا در بازار طرفداران بیشتری پیدا کرده است . سایتها خبری کار کرده اند درباره بهترین راه مصرف آن که دود کردن است. بخوانید:عنبر نسارا، دارای خواص عجیب و متعددی در طب سنتی ایرانی است. به تازگی عنبر نسارا را در قالب سیگار به بازار عرضه می‌کنند.بدجور داره از خرافاتی که به اسم طب سنتی تحویل میشه حالم به هم میخوره
توجه توجه:سوالی که درباره ی زنبور ملکه بود جزء امار حساب نمیشه!
.
.
پاسخ ها:
سوال اول:  زگ تون/استودیو زگ
سوال دوم: زنده شدن زنش
سوال سوم:2020
سوال چهارم: 4 تا (ویز،نورا،پلگ،تیکی)
...
خلاصه:
قهرمانان(تمام سوال ها)                         سعود یافتگان(با یک پاسخ اشتباه)                              حذف شدگان(ممکن است برگردند)
       حامد و شاه                                           *** /سوفیا/امیررضا/سالم/لایلا                                        فاخر/رینانورا/sogand/ ...
سلام
قرار بود من هر روز یه نوشته داشته باشم ولی ظاهرا توفیق نبود که سعادت نصیبتون بشه و مطالبم رو بخونین

خب داشتم میگفتم امروز از اون روزا بود. صبح باید میرفتم دندون پزشکی اونم کجا؟ شهرستان

بعد که تموم شد گفتم چه کاریه منم میرم یه دوری توی بازار میزنم یه کم دلم واشه.
شما هم میدونین یه خانم که توی بازار دور بزنه یعنی چی؟
البته همیشه اینطوری نیستا یه وقتهایی عنایات خاص خدا شامل حالمون میشه و رزقمون رو از توی بازار با خودمون میاریم خونهکه الب
ماه رمضان آمده ای یار کجایی
ای روح سحر، معنی افطار کجایی
ای صاحب این ماه ، عزیزدل حیدر
عالم شده از هجر تو بیمار کجایی
دنبال تو با اشک روم خانه به خانه
بی تو شده ام از همه بیزار کجایی
ای کاش ببینم شب قدری رخ نازت
تا فخر کنم بر همه اغیار کجایی
دربین مناجات و دعا در دل شب ها
خواهم فرجت را به دل زار کجایی
صهیون شده حاکم به جهان درشب غیبت
معبود شده ثروت و دینار کجایی